Futbal: Gyömbérova Salernitana sa rozlúčila remízou s AC Miláno 3:3 (2)

25. mája 2024 22:44
Rím 25. mája (TASR) - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili vo svojom záverečnom zápase Serie A nad Monzou 2:0 a potvrdili tretie miesto v tabuľke. "Stará dáma" čakala na ligový triumf sedem stretnutí, predošlých šesť remizovala. Výhru nad Monzou zariadili v 26. a 28. minúte Federico Chiesa a Alex Sandro. Posledná Salernitana sa rozlúčila s najvyššou súťažou cennou remízou na pôde druhého AC Miláno 3:3. Hostia dokázali vyrovnať v závere duelu, keď najprv Solomon Sambia znížil na 2:3 a v 89. minúte rozhodol o deľbe bodov svojím druhým gólom v zápase Simy. V drese hostí hral do 75. minúty slovenský reprezentant Norbert Gyömbér. 38. kolo Serie A: Juventus Turín - AC Monza 2:0 (2:0) Góly: 26. Chiesa, 28. Sandro, ČK: 90. Zerbin (Monza) AC Miláno - US Salernitana 3:3 (2:0) Góly: 22. Leao, 27. Giroud, 77. Calabria - 64. a 89. Simy, 87. Sambia /Gyömbér za hostí do 75. min/ UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o 2. odsek a ďalší sumár. ny