Futbal-LM: Real Madrid viedol po polčase nad City 1:0, Bayern - Arsenal 0:0

17. apríla 2024 21:50
Bratislava 17. apríla (TASR) - Futbalisti Realu Madrid viedli po prvom polčase odvetného štvrťfinálového zápasu Ligy majstrov na pôde obhajcu trofeje Manchestru City 1:0. V prvom stretnutí v španielskej metropole sa zrodila remíza 3:3, skóre odvety otvoril v 12. minúte Rodrygo. V druhom stredajšom súboji medzi Bayernom Mníchov a Arsenalom bol po úvodnej 45-minútovke stav 0:0. Nerozhodne 2:2 sa skončil aj prvý duel v Londýne. odvety štvrťfinále Ligy majstrov - polčasové sumáre: Manchester City - Real Madrid 0:1 Gól: 12. Rodrygo. Rozhodoval: Orsato (Tal.), ŽK: Carvajal /prvý zápas: 3:3/ ManCity: Ederson - Walker, Dias, Akanji, Gvardiol - Rodri, De Bruyne - Silva, Foden, Grealish - Haaland Real: Lunin - Carvajal, Fernandez, Rüdiger, Mendy - Valverde, Camavinga, Kroos - Rodrygo, Bellingham, Vinicius Junior Bayern Mníchov - Arsenal Londýn 0:0 Rozhodoval: Makkelie (Hol.) /prvý zápas: 2:2/ Bayern: Neuer - Kimmich, Dier, de Ligt, Mazraoui - Laimer, Goretzka - Sane, Musiala, Guerreiro - Kane Arsenal: Raya - White, Gabriel, Saliba, Tomijasu - Ödegaard, Jorginho, Rice - Saka, Havertz, Martinelli lg ny