Futbal-LM: Barcelona remizovala po polčase s PSG 1:1, Dortmund - Atletico 2:0

16. apríla 2024 21:56
Bratislava 16. apríla (TASR) - Futbalisti Paríža St. Germain remizovali po prvom polčase odvetného štvrťfinálového zápasu Ligy majstrov na pôde FC Barcelona 1:1. Katalánsky tím bol vďaka víťazstvu 3:2 v Paríži stále bližšie k postupu do semifinále, od 29. minúty však dohrával bez vylúčeného obrancu Ronalda Arauja. Slovenský stopér Milan Škriniar bol iba na lavičke PSG. V druhom utorkovom stretnutí viedla Borussia Dortmund po úvodnej 45-minútovke nad Atleticom Madrid 2:0 a zmazala manko 1:2 z prvého súboja. odvety štvrťfinále Ligy majstrov - polčasové sumáre: FC Barcelona - Paríž St. Germain 1:1 Góly: 12. Raphinha - 40. Dembele. Rozhodoval: Kovács (Rum.), ŽK: Martinez - Mbappe, Ruiz, ČK: 29. Araujo (Barcelona) /prvý zápas: 3:2/ Barcelona: ter Stegen - Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo - de Jong, Gündogan, Pedri - Yamal (34. Martinez), Lewandowski, Raphinha PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Hernandez, Mendes - Zaire-Emery, Vitinha, Ruiz - Dembele, Mbappe, Barcola Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2:0 Góly: 34. Brandt, 39. Maatsen. Rozhodoval: Vinčič (Slov.), ŽK: Ryerson - Azpilicueta, Hermoso /prvý zápas: 1:2/ Dortmund: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Adeyemi, Brandt, Sancho - Füllkrug Atletico: Oblak - Molina, Witsel, Gimenez, Hermoso, Azpilicueta - Llorente, Koke, de Paul - Morata, Griezmann lg ny