Futbal-LM: Atalanta viedla po prvom polčase štvrťfinále nad PSG 1:0

12. augusta 2020 21:50
Lisabon 12. augusta (TASR) - Futbalisti Atalanty Bergamo viedli po prvom polčase stredajšieho stretnutia štvrťfinále Ligy majstrov nad Parížom St. Germain 1:0. Skóre úvodného zápasu finálového turnaja v Lisabone otvoril na Estadio da Luz v 27. minúte Mario Pašalič. štvrťfinále Ligy majstrov 2019/2020 /hrá sa na 1 zápas/: Lisabon (Estadio da Luz) Atalanta Bergamo - Paríž St. Germain 1:0 po prvom polčase Gól: 27. Pašalič. Rozhoduje: Taylor (Angl.), ŽK: Djimsiti, Freuler (obaja Atalanta) Atalanta: Sportiello - Toloi, Caldara, Djimsiti - Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens - Pašalič, Gomez - Zapata PSG: Navas - Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat - Herrera, Marquinhos, Gueye - Sarabia, Icardi, Neymar ak la