Polícia:Cudzinca, ktorý vyčíňal v B. Bystrici, potrestali vyhostením z územia SR
dnes 15:09
Banská Bystrica 7. júla (TASR) - Prípad cudzinca, ktorý pred pár dňami v Banskej Bystrici uprostred noci neváhal hodiť do výkladu podniku dlažobnú kocku, len aby sa dostal k energetickému nápoju, má pokračovanie. Ako na sociálnej sieti informovala banskobystrická krajská polícia, ani nie o 24 hodín znova skončil v rukách policajtov.
„Tentoraz poškodil uzamknuté dvere na rodinnom dome, neoprávnene vnikol dnu, pohostil sa alkoholom a zaspal tam. S recidivistom už sudca nemal zľutovanie a výsledkom jeho opätovného vyčíňania je trest vyhostenia z územia Slovenskej republiky,“ uviedli policajti.
Za predchádzajúci skutok mu súd uložil trest odňatia slobody na dva mesiace s podmienečným odkladom na 12 mesiacov a prepustil ho na slobodu. Podmienka mu nevydržala ani 24 hodín.
ekc von