OTS: Kaufland daroval Centru voľného času vo Svidníku 2292 eur

TASR, 26. februára 2020 14:21

Svidník 26. februára (TASR-OTS) - Spolu s otvorením svojej prvej predajne vo Svidníku sa spoločnosť Kaufland rozhodla finančne podporiť miestne centrum voľného času. Symbolický šek na sumu 2 292 eur odovzdala hovorkyňa spoločnosti Kaufland Lucia Langová riaditeľovi centra Jozefovi Dirgovi.

Počas prvých troch dní od otvorenia predajne prispel Kaufland na činnosť centra z každého nákupu v minimálnej hodnote 20 eur sumou 1 euro. "Veríme, že novú predajňu si Svidníčania obľúbia, nájdu v nej všetko čo potrebujú a bude pre nich príjemným prostredím pre každodenné nákupy. Rovnako nás teší, že sme mohli podporiť aj miestnu organizáciu, ktorá deťom a mládeži poskytuje možnosť kvalitného trávenia voľného času," povedala Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

CVČ Svidník na Ulici Sovietskych hrdinov funguje už osem rokov. Pre svidnícky okres s viac ako 32-tisíc obyvateľmi organizuje počas celého roka rôzne záujmové krúžky, olympiády, športové súťaže, výlety, tábory a iné aktivity. V tomto roku plánuje CVČ obnoviť činnosť svojho Mama centra, ktoré bude pre mamičky s deťmi do päť rokov pripravovať pravidelné stretnutia a prednášky s detskými psychológmi, špeciálnymi pedagógmi, laktačnými poradcami či pediatrami.

"Finančný dar od spoločnosti Kaufland, ktorý si veľmi vážime, použijeme na nákup materiálov pre krúžkovú činnosť a športových potrieb, ktoré nám umožnia pripraviť ešte viac kvalitných podujatí pre väčšie množstvo detí. Rovnako nám však financie pomôžu aj pri nákupe edukačných, didaktických a rozvojových pomôcok pre naše Mama centrum," uviedol riaditeľ CVČ vo Svidníku, Jozef Dirga.

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu