OTS: „Go tech, and Beyond": spoločnosť Hisense ...

TASR, 6. júna 2023 9:28

OTS: „Go tech, and Beyond": spoločnosť Hisense potvrdzuje svoj dlhodobý záväzok voči globálnym spotrebiteľom

Čching-Tao 6. júna (TASR/OTS) - /PRNewswire/ - Téma tohtoročného Svetového dňa životného prostredia sa zameriava na riešenia znečistenia plastmi v rámci kampane #BeatPlasticPollution. Hisense, značka spotrebnej techniky a významný medzinárodný dodávateľ domácich spotrebičov, sa snaží chrániť životné prostredie a odráža tak dlhodobé presvedčenie, že prostredníctvom svojich spotrebičov so špičkovými technológiami prináša ľuďom a ich blízkym lepší život, a to prostredníctvom príbehu „Go tech, and Beyond".

Spoločnosť Hisense nielenže spája ľudí pred obrazovkami, ale predstavuje aj ekologické postupy spoločnosti Hisense pre zelenú planétu. Spoločnosť Hisense pokračuje v úsilí o lepšie riadenie dodávateľského reťazca a znižovanie používania plastov v zobrazovacích výrobkoch. Preto spoločnosť Hisense optimalizovala chladiaci systém televízorov a znížila hrúbku ich zadných krytov, čím sa ročne ušetrí 4 626 ton plastov, čo zodpovedá zníženiu spotreby 514 miliónov plastových tašiek.

V súlade s koncepciou ochrany životného prostredia spoločnosť Hisense neustále investuje do technologických inovácií a navrhuje ekologickejšie produkty, aby vyhovela rôznym životným situáciám spotrebiteľov a ponúkla im zdravý život. Napríklad chladničky a práčky Hisense sú vybavené efektívnym systémom, ktorý zabezpečuje nižšiu spotrebu energie. Jej klimatizačné zariadenia s cyklónovým čistiacim systémom dokážu zabezpečiť, aby spotrebitelia neustále dýchali čerstvý a zdravý vzduch.

„Go tech, and Beyond" predstavuje snahu spoločnosti Hisense poskytovať technologické inovácie miliónom rodín na celom svete prostredníctvom vysokokvalitných produktov a prinášať ľuďom do života vynikajúce zážitky.

Spoločnosť Hisense aktívne prináša nové inovatívne produkty s cieľom zlepšiť kvalitu života spotrebiteľov. Vďaka novým laserovým technológiám a technológiám veľmi krátkej projekčnej vzdialenosti prinášajú laserové televízory Hisense spotrebiteľom najväčší zážitok z domáceho kina s väčšou ochranou zraku a nižšou spotrebou energie. S príchodom letného predaja a distribúcie vlajkovej lode televízorov Hisense ULED X a hero U8 v Európe budú mať teraz zákazníci možnosť sami si užívať inovácie „Go tech" spoločnosti Hisense.

O spoločnosti Hisense

Hisense je popredná svetová značka domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Hisense sa zaoberá multimediálnymi produktmi (so zameraním na inteligentné televízory), domácimi spotrebičmi a inteligentnými informačnými technológiami. Spoločnosť Hisense sa v poslednom čase rýchlo rozrástla a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 160 krajinách.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2092746/1.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2007399/Hisense_Logo.jpg

UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu