Futbal: AC Miláno - Salernitana 2:0 v 16. kole, Gyömbér za hostí celý zápas (2)

4. decembra 2021 17:21
Miláno 4. decembra (TASR) - Futbalisti AC Miláno vyhrali v sobotnom zápase 16. kola Serie A nad poslednou Salernitanou 2:0. Priebežne sa tak dostali na prvú priečku tabuľky o dva body pred Neapol, ktorý mal k dobru večerný domáci súboj s Atalantou Bergamo. Milánčania rozhodli o svojom triumfe dvoma gólmi v úvodných osemnástich minútach. Najskôr sa v 5. minúte prízemnou strelou k žrdi presadil Franck Kessie a poistku pre favorita potom pridal belgický stredopoliar Alexis Saelemaekers. V strede obrany odohral v drese hostí celý zápas slovenský reprezentant Norbert Gyömbér. Serie A - 16. kolo: AC Miláno – US Salernitana 2:0 (2:0) Góly: 5. Kessie, 18. Saelemaekers /N. Gyömbér za hostí celý zápas/ UPOZORNENIE: Správa je rozšírená v 2. odseku mp ms