Futbal-LM: Bayern Mníchov - Atletico Madrid 2:0 po prvom polčase v A-skupine

21. októbra 2020 21:51
Bratislava 21. októbra (TASR) - Futbalisti obhajcu trofeje Bayernu Mníchov viedli po prvom polčase stredajšieho zápasu A-skupiny Ligy majstrov 2020/2021 nad Atleticom Madrid 2:0. Skóre v Allianz Arene otvoril francúzsky krídelník Kingsley Coman, druhý gól úradujúceho nemeckého šampióna pridal Leon Goretzka. Milánsky Inter hral s Borussiou Mönchengladbach 0:0 po úvodnej 45-minútovke stretnutia B-skupiny. Na súpiske talianskeho tímu nefiguroval slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar, hosťom chýbal pre zranenie jeho krajan László Bénes. 1. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov 2020/2021 - polčasové sumáre: A-skupina: Bayern Mníchov - Atletico Madrid 2:0 Góly: 28. Coman, 41. Goretzka. Rozhoduje: Oliver (Angl.) B-skupina: Inter Miláno - Borussia Mönchengladbach 0:0 Rozhoduje: Kuipers (Hol.) /M. Škriniar nefiguroval v zápise o stretnutí - L. Bénes nefiguroval v zápise o stretnutí/ C-skupina: Manchester City - FC Porto 1:1 Góly: 21. Agüero (z 11 m) - 14. Luis Diaz. Rozhoduje: Treimanis (Lot.) Olympiakos Pireus - Olympique Marseille 0:0 Rozhoduje: Orsato (Tal.) D-skupina: Ajax Amsterdam - FC Liverpool 0:1 Gól: 35. Tagliafico (vlastný). Rozhoduje: Brych (Nem.) Midtjylland - Atalanta Bergamo 0:3 Góly: 26. Zapata, 36. Gomez, 42. Muriel. Rozhoduje: Dias (Portug.) lg la