Futbal-LM. Atletico Madrid - Lokomotiv Moskva 1:0 po 1.polčase v dueli D-skupiny

11. decembra 2019 21:54
Bratislava 11. decembra (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid viedli po prvom polčase zápasu D-skupiny Ligy majstrov nad Lokomotivom Moskva 1:0 a boli na najlepšej ceste postúpiť do osemfinále. V úvode zápasu nepremenil Kieran Trippier pokutový kop, no v 17. minúte z druhej nariadenej penalty skóroval Joao Felix. Bayern Mníchov viedol v šlágri B-skupiny nad Tottenhamom Hotspur 2:1. Strelec úvodného gólu Bavorov Kingsley Coman sa desať minút po svojom presnom zásahu zranil a musel opustiť ihrisko. Tesne pred prestávkou posunul Bavorov bližšie k zisku troch bodov Thomas Müller. 5. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020 - polčasové sumáre: A-skupina: FC Bruggy - Real Madrid 0:0 rozhodoval: Stieler (Nem.) Paríž Saint-Germain - Galatasaray Istanbul 2:0 Góly: 33. Icardi, 35. Sarabia rozhodoval: István Kovács (Rum.) B-skupina: Olympiakos Pireus - Crvena Zvezda Belehrad 0:0 rozhodoval: Orsato (Tal.) Bayern Mníchov - Tottenham Hotspur 2:1 Góly: 14. Coman, 45. Müller - 20. Sessegnon rozhodoval: Rocchi (Tal.) D-skupina: Atletico Madrid - Lokomotiv Moskva 1:0 Gól: 17. Felix (z 11 m), rozhodoval Kassai (Maď.) Bayer Leverkusen - Juventus Turín 0:0 rozhodoval: Bastien (Fr.) la mp