Futbal: Dinamo Záhreb - Manchester City 1:1 po 1. polčase v dueli C-skupiny

11. decembra 2019 19:47
Bratislava 11. decembra (TASR) - Futbalisti Dinama Záhreb hrali po prvom polčase duelu C-skupiny Ligy majstrov s Manchestrom City nerozhodne 1:1. Chorvátsky tím viedol od 10. minúty po góle Španiela Daniho Olma. V 34. minúte vyrovnal brazílsky útočník Gabriel Jesus. V druhom zápase hral Šachtar Doneck s Atalantou Bergamo 0:0. Domácim neuznali gól pre Teteho tesný ofsajd. Bezgólové skóre v kombinácii s priebežným stavom v Záhrebe posúval Šachtar do osemfinále. Ukrajinský tím držal postupové tromfy vo vlastných rukách, keďže v tabuľke mal o bod viac ako Dinamo a o dva viac ako Atalanta. 6. kolo skupinovej fázy LM 2019/2020 - polčasové sumáre: C-skupina: Šachtar Doneck - Atalanta Bergamo 0:0 Rozhodoval: Zwayer (Nem.) Dinamo Záhreb - Manchester City 1:1 Góly: 10. Olmo - 34. Jesus. Rozhodoval: Del Cerro Grande (Šp.) la mp