Futbal: Racing Štrasburg - OGC Nice 1:3 v 31. kole francúzskej Ligue 1 (2)

28. apríla 2024 17:44
Paríž 28. apríla (TASR) - Futbalisti OGC Nice zvíťazili v nedeľňajšom zápase 31. kola francúzskej Ligue 1 na ihrisku Racing Štrasburg 3:1. Hostia rozhodli o svojom triumfe v druhom polčase, keď strelili dva góly a potvrdili piate miesto v tabuľke. Hráči OSC Lille uspeli na pôde FC Metz 2:1. Domáci viedli po góle Georgesa Mikautadzeho, ktorý v 23. minúte premenil penaltu. Hráči Lille však ešte v prvom polčase dokázali po zakončeniach Ismailyho a Yusufa Yaziciho rozhodnúť o zisku troch bodov. Clermont zdolal Stade Reims 4:1 a Toulouse zvíťazilo proti Lorientu 2:1. Ligue 1 - 31. kolo: Clermont Foot - Stade Reims 4:1 (1:1) Góly: 31. Cham (z 11 m), 56. Diaw (z 11 m), 79. a 90. Rashani – 33. Nakamura, ČK: 76. De Smet (Reims) FC Lorient - FC Toulouse 1:2 (1:0) Góly: 19. Ponceau – 59. Dallinga, 83. Cissoko Racing Štrasburg - OGC Nice 1:3 (1:1) Góly: 18. Bakwa – 44. Guessand (z 11 m), 52. Dante, 84. Sanson FC Metz - OSC Lille 1:2 (1:2) Góly: 23. Mikautadze (z 11 m) – 32. Ismaily, 44. Yazici UPOZORNENIE: Správa je rozšírená v celom texte a o ďalšie sumáre. fk la