NHL: Dallas prehral doma s Vegas 1:3, Boston zvíťazil v Toronte 4:2

25. apríla 2024 7:05
New York 25. apríla (TASR) - Najlepší tím Západnej konferencie po základnej časti NHL Dallas Stars prehráva v 1. kole play off NHL s tímom Vegas Golden Knights už 0:2 na zápasy. V noci na štvrtok prehral aj v druhom domácom zápase série a to 1:3. Boston zvíťazil v Toronte 4:2 a vedie 2:1 na zápasy. Víťazný gól obhajcov titulu v Dallase dal Noah Hanifin, ktorý v 39. minúte zvýšil na 2:1. V závere ešte skóroval do prázdnej bránky Jack Eichel. V drese Bostonu sa zaskvel Brad Marchand, zapísal si dva góly a asistenciu, keď sa postaral aj o víťazný gól na 3:2 v 52. minúte a napokon aj pečatil skóre do prázdnej bránky v poslednej minúte. Play off NHL - 1. kolo: štvrťfinále Východnej konfeencie - 2. zápasy: Toronto - Boston 2:4 /stav série: 1:2/ štvrťfinále Západnej konferencie - 1. zápasy: Dallas - Vegas 1:3 /stav série: 0:2/ Edmonton - Los Angeles 4:4 po III. tretine - predlžuje sa UPOZORNENIE: Správa je rozšírená z briefu tt