Futbal-LM: FC Liverpool - SSC Neapol 1:0 po prvom polčase v C-skupine

11. decembra 2018 22:01
Bratislava 11. decembra (TASR) - Futbalisti SSC Neapol prehrávali po prvom polčase utorkového stretnutia záverečného 6. kola C-skupiny Ligy majstrov na ihrisku FC Liverpool 0:1. Tím so slovenským stredopoliarom Marekom Hamšíkom v základnej zostave dostal gól od Mohameda Salaha v 34. minúte. V druhom zápase viedol Paríž St. Germain na pôde Crvenej Zvezdy Belehrad 2:0, keď sa presadili Edinson Cavani a Neymar. Inter Miláno so stopérom Milanom Škriniarom prehrával v B-skupine s PSV Endhoven 0:1, za hostí skóroval Hirving Lozano. Hráči FC Barcelona viedli doma nad Tottenhamom 1:0 gólom Ousmaneho Dembeleho. Raphael Guerreiro z Borussie Dortmund sa postaral o jediný gól úvodného dejstva na ihrisku AS Monaco. V druhom stretnutí A-skupiny hrali FC Bruggy s Atleticom Madrid bez gólov. 6. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov: A-skupina: FC Bruggy - Atletico Madrid 0:0 po prvom polčase Rozhodca: Massa (Tal.) AS Monaco - Borussia Dortmund 0:1 po prvom polčase Gól: 15. Guerreiro. Rozhodca: Pawson (Angl.) B-skupina: FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1:0 po prvom polčase Gól: 7. Dembele. Rozhodca: Mažič (Srb.) Inter Miláno - PSV Eindhoven 0:1 po prvom polčase Gól: 13. Lozano. Rozhodca: Zwayer (Nem.) C-skupina: FC Liverpool - SSC Neapol 1:0 po prvom polčase Gól: 34. Salah. Rozhodca: Skomina (Slov.) Crvena Zvezda Belehrad - Paríž St. Germain 0:2 po prvom polčase Góly: 10. Cavani, 40. Neymar. Rozhodca: Collum (Škót.) lb ak