Futbal: Inter Miláno vyhral na ihrisku Sampdorie 1:0 gólom v nadstavení (2)

22. septembra 2018 22:30
Rím 22. septembra (TASR) - Futbalisti ACF Fiorentina triumfovali v sobotňajšom zápase 5. kola talianskej Serie A nad tímom Spal hladko 3:0. V drese domácich odohral druhý polčas slovenský obranca Dávid Hancko. Fiorentina poskočila priebežne na druhú priečku tabuľky s desiatimi bodmi. Inter Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom vyhral na ihrisku Sampdorie Janov 1:0 gólom Chorváta Marcela Brozoviča v 94. minúte. V neúplnej tabuľke figuruje Inter na 7. pozícii o skóre za Sampdoriou. Serie A - 5. kolo: AC Parma - Cagliari Calcio 2:0 (1:0) 20. Inglese, 47. Gervinho ACF Fiorentina - Spal 3:0 (2:0) Góly: 19. Pjaca, 29. Milenkovič, 56. Chiesa /za domácich D. Hancko od 46. min/ Sampdoria Janov - Inter Miláno 0:1 (0:0) Gól: 90.+4 Brozovič /za hostí M. Škriniar celý zápas/ UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o 2. odsek o ďalší sumár wr mp