Teraz.sk v apríli čítalo viac ako 160 000 ľudí

TASR, 2. mája 2012 11:13

Spravodajský portál TASR Teraz.sk v apríli navštívilo viac ako 160 000 unikátnych návštevníkov, ktorí si pozreli viac ako 1,62 milióna stránok. Vyplýva to zo štatistík Google Analytics.

Nový spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky Teraz.sk za necelý prvý mesiac prevádzky navštívilo viac ako 100 000 unikátnych návštevníkov, ktorí si spolu pozreli viac ako 600 000 stránok. V druhom mesiaci prevádzky vzrástol počet unikátnych návštevníkov o 60 percent, počet zobrazených stránok dokonca dvojnásobne. Portál, ktorý odštartoval 7. marca, zverejnil zatiaľ 7 000 správ z TASR, viac ako dvesto fotogalérií a verejnosti sprístupnil aj viac ako 400 videí z produkcie TASR.

Zdvojnásobenie počtu zobrazených stránok svedčí o tom, že kvalitné a nestranné agentúrne spravodajstvo TASR ľudí zaujíma čím ďalej tým viac a vedia si k nemu nájsť cestu, uviedol generálny riaditeľ Tlačovej agentúry Slovenskej republiky Jaroslav Rezník. „Aby sme sa ešte viac priblížili k ľuďom a poskytli im aktuálne informácie naozaj okamžite, pripravujeme mobilné aplikácie pre iOS a Androidy,“ povedal a dodal, že aplikácie už testujú redaktori TASR a onedlho sa ocitnú už v Apple Store a na Google Play na voľné stiahnutie. Portál Teraz.sk tiež plánujeme rozšíriť o ďalší kvalitný obsah tak, aby sme čitateľom vedeli poskytnúť všetky informácie, ktoré potrebuje a hľadá.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti spravodajstva.
Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu