Teraz.sk má už aj mobilnú verziu m.teraz.sk

TASR, 22. novembra 2012 15:15

Portál Teraz.sk sa počas deviatich mesiacov etabloval na slovenskom spravodajskom internetovom trhu.

Foto: TASR
Bratislava 22. novembra 2012 (TASR) - Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) Teraz.sk dnes sprístupnil aj mobilnú verziu svojej stránky. Na adrese m.teraz.sk si návštevníci portálu môžu prečítať najaktuálnejšie spravodajstvo zo servisu TASR priamo vo svojich mobilných telefónoch či tabletoch.

„V lete sme priniesli našim čitateľom mobilné aplikácie pre systémy Android a iOS, neskôr aj špeciálnu aplikáciu pre tablety. Teraz sme vyšli v ústrety všetkým majiteľom mobilných zariadení, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemôžu využívať naše aplikácie,“ povedal generálny riaditeľ TASR Jaroslav Rezník.

Mobilná verzia spravodajského portálu TERAZ.sk je dostupná na adrese m.teraz.sk. Návštevníci prichádzajúci z akéhokoľvek mobilného zariadenia budú na ňu presmerovaní automaticky, v prípade, že chcú využívať plnú verziu stránky, ktorá je dátovo podstatne náročnejšia, dostanú sa na ňu jedným klikom.

Portál Teraz.sk sa počas deviatich mesiacov etabloval na slovenskom spravodajskom internetovom trhu. Mesačne ho číta viac približne štvrť milióna unikátnych návštevníkov a ďalších 30 000 ľudí má stiahnutú a využíva jednu z mobilných aplikácií.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) je lídrom na slovenskom agentúrnom trhu. Mesačne odvysiela cca 14 000 textových správ, viac ako 1200 zvukov, 600 videí a desaťtisíce fotografií. Okrem toho je prevádzkovateľom spravodajského portálu Teraz.sk a Webmagazin.sk.

Foto: TASR


Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu