TASR spustila nový portál o životnom štýle Webmagazin.sk

TASR, 24. septembra 2012 12:41

Webmagazin.sk je už tretím internetovým projektom, ktorý v roku 2012 TASR spustila.Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) spustila nový portál o životnom štýle Webmagazin.sk. „Našou ambíciou bolo vybudovať moderný portál, na ktorom si návštevníci budú môcť prečítať odľahčené témy a kde vytvoríme aj exkluzívne reklamný a PR priestor pre propagáciu vlastných produktov a služieb a tiež aj pre našich klientov,“ povedal generálny riaditeľ TASR Jaroslav Rezník. Nový Webmagazin.sk má dnes sedem rubrík – móda, zdravie, cestovanie, príroda, autá, technológie, biznis. Ďalšie rubriky v budúcnosti pribudnú. Jeho cieľovou skupinou je celé čitateľské internetové spektrum. Na portáli sú tiež dominujú exkluzívne fotografie od fotoreportérov TASR a svetových tlačových agentúr.

„Po spustení spravodajského portálu Teraz.sk sme od čitateľov a návštevníkov pociťovali silný dopyt práve po magazínových témach. Keďže sme však chceli zachovať čisto spravodajský ráz portálu Teraz.sk, potrebovali sme pre odľahčené čítanie vytvoriť novú platformu. Chceli sme, aby mala moderný dizajn a kvalitný obsah, čo sa nám podarilo. Zároveň sme pre redaktorov TASR poskytli nový priestor na ich realizáciu, zdôraznil J. Rezník.

Webmagazin.sk je už tretím internetovým projektom, ktorý v roku 2012 TASR spustila. Po marcovom rozbehu portálu Teraz.sk, v septembri TASR redizajnovala svoj korporátny web a spustila Webmagazin.sk. Okrem toho spustila mobilné aplikácie portálu Teraz.sk pre iOS a Android. Do konca roka 2012 odštartujeme ešte nový portál pre študentov Skolskyservis.sk a nevylučujeme ani ďalšie menšie internetové projekty.
Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu