Kniha Gorily v podsvetí od G. Murína vyjde na portáli Webmagazin.sk

TASR, 23. novembra 2012 15:21

Kniha Gorily v podsvetí prináša rozšírenú a aktualizovanú históriu slovenského podsvetia od primitívneho výpalníctva až po najväčšiu korupčnú kauzu Gorila.

Foto: webmagazin.sk
Bratislava 23. novembra 2012 (TASR) - Portál o životnom štýle Webmagazin.sk začal dnes uverejňovať na pokračovanie knihu Gorily v podsvetí od spisovateľa a publicistu Gustáva Murína. Nové kapitoly si čitatelia budú môcť prečítať vždy v piatok, v pondelok a v stredu od 13:00.

Kniha Gorily v podsvetí prináša rozšírenú a aktualizovanú históriu slovenského podsvetia od primitívneho výpalníctva až po najväčšiu korupčnú kauzu Gorila. Popisuje koniec veľkých mafiánskych bossov a nástup mafie v bielych rukavičkách. Približuje štvrťstoročie lúpežného ťaženia po Slovensku so samopalom v jednej a zlatou kreditnou kartou v druhej ruke.

Gustáv Murín je spisovateľ a publicista, ktorý doteraz vydal 27 kníh - román, novelu, zbierky poviedok a esejí, zbierku článkov o kultúre a médiách, vedecko-popularizačnú štúdiu o biológii, dlhovekosti, manželstve, encyklopédie a zbierky cestovných príbehov. Na svoje knižné konto si pripísal aj štyri štúdie o podsvetí na Slovensku v 90-tych rokoch. Jednu z nich s názvom Gorily v podsvetí prinesie portál Webmagazin.sk.
Webmagazin.sk odštartoval v septembri 2012. Počas prvého mesiaca ho navštívilo viac ako 50 000 unikátnych návštevníkov.

Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) je lídrom na slovenskom agentúrnom trhu. Mesačne odvysiela cca 14 000 textových správ, viac ako 1200 zvukov, 600 videí a desaťtisíce fotografií. Okrem toho je prevádzkovateľom spravodajského portálu Teraz.sk a Webmagazin.sk a Skolskyservis.sk.
Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu