Kontakty

Regionálne redakcie TASR

Vedenie TASR Redakcie TASR Obchod a marketing Regionálne redakcie TASR



Regionálne pobočky TASR

TASR Bratislava
Jozef Gruchalák
Mobil: +421 907 940 748
E-mail: jozef.gruchalak@tasr.sk

Erik Mader
Mobil: +421 918 862 325
E-mail: erik.mader@tasr.sk

Martina Halušková
Mobil: +421 905 913 023
E-mail: martina.haluskova@tasr.sk


TASR Banská Bystrica
Erika Krčová
Mobil: +421 917 456 651
E-mail: erika.krcova@tasr.sk

Dušan Dubovec (športový redaktor)
Mobil: +421 905 328 612
E-mail: dusan.dubovec@tasr.sk

Dušan Hein (fotoreportér)
Mobil: +421 903 905 586
E-mail: dusanhein@gmail.com


TASR Gabčíkovo
Alexander Papp
Mobil: +421 905 328 651
E-mail: alexander.papp@tasr.sk


TASR Humenné
Michaela Zdražilová
Mobil: +421 917 347 562
E-mail: michaela.zdrazilova@tasr.sk


TASR Košice
Maroš Černý
Mobil: +421 905 941 432
E-mail: maros.cerny@tasr.sk

Marián Holubčík
Mobil: +421 907 940 534
E-mail: marian.holubcik@tasr.sk

Martin Hrotek (športový redaktor)
Mobil.: +421 905 328 635
E-mail: martin.hrotek@tasr.sk

František Iván (fotoreportér)
Mobil: +421 905 328 625
E-mail: frantisek.ivan@tasr.sk

Milan Kapusta (fotoreportér)
Mobil: +421 905 328 607
E-mail: milan.kapusta@tasr.sk


TASR Liptovský Mikuláš
Romana Buganová
Mobil: +421 917 592 412
E- mail: romana.buganova@tasr.sk


TASR Lučenec
Branislav Caban
Mobil: +421 905 473 879
E-mail: branislav.caban@tasr.sk


TASR Nitra
Dagmar Švelková
Mobil: +421 905 328 647
E-mail: svl.tasr@gmail.com

Pavol Ivan
Mobil: +421 905 898 764
E- mail: pavol.ivan@tasr.sk

Henrich Mišovič (fotoreportér)
Mobil: +421 905 207 751
E-mail: henrich.misovic@tasr.sk


TASR Prievidza

Alexandra Moštková
Mobil: +421 905 328 629
E-mail: alexandra.mostkova@tasr.sk

Pavol Remiaš
Mobil: +421 905 328 640
E-mail: pavol.remias@tasr.sk


TASR Prešov
Kvetoslava Mudríková
Mobil: +421 917 429 899
E-mail: kvetoslava.mudrikova@tasr.sk


TASR Trenčín
Milan Podmaník
Mobil: +421 908 739 865
E-mail: milan.podmanik@tasr.sk

Radovan Stoklasa (fotoreportér)
Mobil: +421 905 207 752
E-mail: stoklasa@stoklasa.sk


TASR Trnava
Dáša Ondrušková
Mobil: +421 905 482 950
E-mail: dasa.ondruskova@tasr.sk


TASR Vysoké Tatry
Simona Ivančáková
Mobil: +421 905 896 368
E-mail: simona.ivancakova@tasr.sk


TASR Zvolen
Jozef Poliak
Mobil: +421 905 717 587
E-mail: jozef.poliak@tasr.sk


TASR Žarnovica
Jana Vodnáková
Mobil: +421 905 415 400
E-mail: jana.vodnakova@tasr.sk


TASR Žilina
Miroslav Jaroš
Mobil: +421 905 328 636
E-mail: miroslav.jaros@tasr.sk

Pavol Ďurčo (fotoreportér)
Mobil: +421 911 369 347
E-mail: durco.pavol@t-zones.sk



Všetko o agentúre
Spravodajský servis
Mobilné aplikácie
Videá
PR servis OTS
Fotografie
Audioservis
Archív a databázy
Monitoring
Zóna verejného záujmu

Používaním stránok TASR.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac